alin.peerless@yahoo.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Games : GTA.SA-MP

2 participanți

In jos

Games : GTA.SA-MP Empty Games : GTA.SA-MP

Mesaj  Alin Dum Ian 24, 2010 2:29 am

Ce este SA: MP?

San Andreas Multiplayer (SA: MP) este o modificare pentru Grand Theft Auto: San Andreas, care se transformă într-un joc multiplayer. Poti juca prin internet (sau LAN), cu pana la 500 de alte persoane. Ai nevoie de original Grand Theft Auto: San Andreas PC-ul jocului pentru a juca San Andreas Multiplayer.
În SA: MP sunteţi în stare să facă aproape tot ce puteţi face în modul un singur jucator. SA: MP, de asemenea, caracteristici abilitatea de a crea propriul dvs. scripted moduri de joc. Exista mai multe moduri de joc care cuprinde o serie de distracţie şi de diferite lucruri de facut. Multe dintre care nu sunt posibile în single player.
Cerinţe de sistem

SA: MP va rula pe orice computer care va rula San Andreas single player, dar da-o performanţă mai bună în cele mai multe cazuri. Cu toate acestea, în cazul în care sunteţi joc pe servere mai mari (SA-MP Suportă până la 500 de sloturi), jocul poate rula mai lent uneori, dacă aveţi un mai mic Spec.
Minimă
1 GHz Processor
Pentium 3 / Athlon sau echivalent
256MB RAM
Win 98/ME/2000/XP/Vista
64MB Graphics Card (DirectX 9 compatible)
Radeon 8500 / GeForce 3 sau echivalent
8X DVD-ROM Drive
3.6GB spatiu liber pe HD
Placa de sunet compatibile DirectX 9
Recomandate
Intel Pentium 4 HT 2,8 GHz Procesor Intel Pentium D 3.0 GHz / AMD Athlon X2 3800 +
1GB RAM
Win 98/ME/2000/XP
PCIe 256MB Graphics Card (DirectX 9c compatible)
Radeon X800 / GeForce 6,7 sau echivalent
16X DVD-ROM Drive
5.0GB spatiu liber pe HD
Placa de sunet compatibile DirectX 9
SA: MP specifice de
În plus faţă de cerinţele standard single player, SA: MP are nevoie de următoarele:
5.6MB spaţiu liber pe hard-disk
O conexiune la internet (512K + în bandă largă este foarte recomandat pentru a se juca buna on-line)
O copie a GTA San Andreas pentru PC - V1.0 [NU v1.01, V2.0, V3.0]
Alin
Alin
Admin

Mesaje : 122
Data de înscriere : 22/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Craiova

https://alin-peerless.forumgratuit.ro

Sus In jos

Games : GTA.SA-MP Empty prea beton jocu

Mesaj  Mircea Dum Ian 24, 2010 4:50 am

salut!!...si eu am jucat san andreas multiplayer....sa stiti ca este prea tare jocu:X:X
Mircea
Mircea

Mesaje : 15
Data de înscriere : 24/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova;)

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum