alin.peerless@yahoo.com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas!

3 participanți

In jos

Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas! Empty Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas!

Mesaj  Alin Dum Ian 24, 2010 8:24 am

Cvadruplul campion mondial Ion Oncescu nu si-a gasit rival intre cei 300 de razboinici ce au venit hotariti sa-l invinga in AFI Palace Cotroceni. Intr-un maraton ce a durat 5 ore, Oncescu a facut un show senzational.

Lumea s-a strans ca la urs sa vada minunea - Campionul Mondial care invinge 300 de oameni. Si n-au fost dezamagiti. Oncescu si-a vazut de treaba si i-a invins la foc automat pe cei 300 de spartani din armata lui Radu Valahu.

Nici profesionistii n-au reusit sa-l incurce pe Oncescu. "Ironman" si-a invins si cativa mai vechi rivali din campionatele nationale. Mai mult, la fel ca data trecuta, Oncescu a continuat sa faca spectacol si dupa ce a terminat 300 de adversari. Semn ca la anul poate merge si mai departe. 500? 1000?
Alin
Alin
Admin

Mesaje : 122
Data de înscriere : 22/01/2010
Varsta : 29
Localizare : Craiova

https://alin-peerless.forumgratuit.ro

Sus In jos

Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas! Empty Re: Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas!

Mesaj  Mircea Dum Ian 24, 2010 11:02 am

tare nu stiam ca a invins oncescu:X:X am vazut duar primele partide...mai departe nu am mai vaz
Mircea
Mircea

Mesaje : 15
Data de înscriere : 24/01/2010
Varsta : 28
Localizare : Craiova;)

Sus In jos

Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas! Empty Re: Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas!

Mesaj  R3pL!K Lun Ian 25, 2010 9:59 am

HAI sal cheers . Find primu meu mesaj pe acest forum o sa incep cu urari despre Owneru forumului un cunoscut preten deal meu tot odata si cel mai bun Cool , cat despre Topicul acesta ce sa zic Oncescule tine-o tata tot asa in continuare.
R3pL!K
R3pL!K

Mesaje : 2
Data de înscriere : 25/01/2010
Varsta : 30
Localizare : CRAIOVA

Sus In jos

Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas! Empty Re: Skandenberg : Oncescu a invins armata de 300 a lui Valahidas!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum